Wczytuję dane...

Gwoździe i zszywki

Gwoździarki oraz mocne zszywacze pneumatyczne to niezwykle przydatne urządzenia w wielu typach pracy. Do ich właściwej pracy konieczne jest wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych do różnych zastosowań. Makita w swoich produktach wykorzystuje specjalne oznaczenia, by bez problemu można było dopasować odpowiednie zestawy gwoździ czy też zszywki do zszywaczy pneumatycznych.

Wybierz pasujące zestawy gwoździ

Gwoździe do gwoździarki można podzielić na różne typy nie tylko ze względu na przeznaczenie, ale również długość, typ główek oraz nośnik łączący. Pasują do różnych modeli urządzeń, również innych producentów ze względu na swoją uniwersalność. Gwoździarka do betonu zużywa zestawy gwoździ specjalnego typu, sprzedawanych razem z gazem uzupełniającym.

Najlepsze gwoździe do gwoździarki Makita

Gwoździe do gwoździarki w zależności od jej typu mogą być:

  • w sztyfcie - sztywnie połączone w rzędzie,
  • łączone drutem w lekko elastyczny sposób,
  • na papierze, łączone pod określonym kątem.

Aby dobrać odpowiednie zestawy gwoździ, wystarczy sprawdzić model posiadanego urządzenia i ewentualnie zalecane wkłady do niego. Następnie na liście zgodnych urządzeń dla zestawu odszukać swój produkt. Podobnie można zrobić, wybierając zszywki do zszywaczy pneumatycznych.

Zszywki do zszywaczy pneumatycznych - rozmiary i typy

Zakup zszywek nie musi być trudny, jeżeli sprawdzimy jaki typ pasuje do posiadanego urządzenia. Dobre zszywki do zszywaczy pneumatycznych mają poprawnie określone parametry takie jak długość oraz rozmiar wewnętrzny zszywki, który wraz z przeznaczeniem określa typ zszywki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów