Wczytuję dane...

Urządzenia prostowniczo-rozruchowe

Urządzenia prostowniczo-rozruchowe


Nieprzewidziane sytuacje losowe mogą niekiedy skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie. Tak jest w przypadku, gdy akumulator samochodowy odmawia współpracy. Jedną z szans na jego odnowienie jest ładowanie prostownikiem, który powinien stanowić element wyposażenia każdego pojazdu. Jeśli szukasz odpowiedniego sprzętu, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń prostowniczo-rozruchowych do ładowania akumulatorów. Wszystkie proponowane modele spełniają wszelkie wymagania europejskie w zakresie bezpieczeństwa, a większość z nich posiada dodatkowo zabezpieczenie termiczne przed nagrzewaniem się transformatora.

Prostowniki z rozruchem


Klasyczne prostowniki są bardziej poręczne, a ich kompaktowe rozmiary sprawiają, że z łatwością zmieszczą się w pojeździe. Z kolei prostowniki z rozruchem występują w różnych formatach, przez co niektóre z nich warto przetrzymywać w przydomowym garażu niż w aucie. To funkcjonalne urządzenie prostowniczo-rozruchowe nie tylko naładuje akumulator, ale również wspomoże sam rozruch, tym samym umożliwiając niemal natychmiastową jazdę. Oferowane przez nas modele posiadają m.in. przełącznik wyboru napięcia ładowania, co zapewnia większe bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

Prostowniki Magnum, Agri i inne


Dbamy o wysoką jakość proponowanych urządzeń, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprzęt znanych producentów. Prostowniki Magnum oraz prostowniki Agri to niezawodne urządzenia wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że sprawdzą się w każdej niespodziewanej sytuacji.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.