Wczytuję dane...

Pilarki

Pilarki – funkcjonalne i wytrzymałe

Pilarka to jedno z przydatniejszych urządzeń w każdym domu, niezbędnych podczas prac budowlano-remontowych oraz ogrodowych. W naszym sklepie proponujemy szeroki wybór pilarek o odmiennych parametrach technicznych do przycinania różnorodnych materiałów, dzięki czemu z pewnością znajdziesz urządzenie dostosowane do Twoich potrzeb. Wśród nich oferujemy praktyczne pilarki zasilane elektrycznie, poręczne pilarki spalinowe o dużej mocy oraz funkcjonalne pilarki akumulatorowe.

Pilarki łańcuchowe i stołowe

Nasza oferta obejmuje pilarki łańcuchowe, które mają zdecydowanie największe zastosowanie w gospodarstwie domowym. Sprawdzają się w przycinaniu gałęzi czy drewna na opał. Wybierając tego typu urządzenie, warto zwrócić uwagę na moc oraz długość prowadnicy w zależności od planowanego przeznaczenia. Z kolei pilarki stołowe charakteryzują się znaczną stabilnością. Większość proponowanych modeli jest wyposażona w wytrzymały stół, osłonę oraz wiele funkcji ułatwiających precyzyjne cięcie.

Ręczne piły tarczowe Makita i wiele innych

W ofercie naszego sklepu znajdują się urządzenia znanych producentów, takich jak ma czy Virutex. Proponujemy nie tylko pilarki, ale również ręczne piły tarczowe Makita, które sprawdzają się do cięcia drewna, płyt pilśniowych i wiórowych, tworzywa sztucznego, a nawet do cięcia aluminium. Większość proponowanych modeli posiada ergonomiczny uchwyt, wzierniki, funkcję odsysania wiórów, regulację obrotów oraz możliwość ustawienia stałego tempra obrotów. Wszystko to sprawia, że praca ręczną piłą tarczową jest komfortowa i sprawna.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów