Wczytuję dane...

Wiertła

 

Bez względu na to, czy potrzebne są odporne wiertła udarowe do betonu, wytrzymałe do metalu czy świdry do drewna, zakup wierteł z firmy Makita to doskonała decyzja. Oferta obejmuje sprawdzone produkty najwyższej jakości. Szeroki wybór produktów o zróżnicowanym przeznaczeniu i parametrach pozwala na dobór wierteł idealnie dopasowanych do potrzeb. Zestawy wierteł w wygodnym etui to sposób na utrzymanie idealnego porządku w akcesoriach i narzędziach.

Wytrzymałe wiertła udarowe

Wśród proponowanych akcesoriów znaleźć można odporne wiertła udarowe o różnych długościach oraz średnicach. Sprawdzą się doskonale zarówno podczas prac remontowo-wykończeniowych w domu, jak i w pracy profesjonalistów. Podwyższona wytrzymałość oraz wzmocniona konstrukcja wierteł zapewniają ich długie i bezawaryjne użytkowanie.

Wiertła SDS-Plus, SDS-MAX i połączenia gwintowe

Wiertła firmy Makita to zróżnicowane produkty pod kątem przeznaczenia, materiału wykonania i powłok, średnicy, długości, ale również typu mocowania. Można wybrać produkt dopasowany do posiadanego uchwytu w wiertarce czy młocie - wiertła SDS-Plus, SDS-MAX. Wiertła z oferty to również produkty o klasycznym mocowaniu.

Dedykowane zestawy wierteł do różnych zastosowań

Wygodne w użytkowaniu zestawy wierteł idealnie sprawdzają się w sytuacjach, gdy nie ma pewności co do potrzebnej średnicy czy długości wiertła. Zestawy mogą być dedykowane do wiercenia w określonym materiale. Mają estetyczne opakowanie z istotnymi informacjami na temat produktu, w tym również typu mocowania wiertła SDS-Plus, klasyczne czy SDS-Max.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów