Wczytuję dane...

Sprężarki

Profesjonalne sprężarki

Sprężarki to praktyczne i wielofunkcyjne urządzenia przeznaczone do wytwarzania wysokiego ciśnienia, a także wymuszania jego przepływu. Proponujemy szeroką gamę produktów sprężających powietrze o różnej wielkości oraz pojemności zbiorników, dzięki czemu z pewnością znajdziesz sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne sprężarki występujące zarówno w wariancie olejowym, jak i bezolejowym. Te pierwsze działają z wykorzystaniem oleju oddzielanego od cząsteczek wody i powietrza, który schładza powietrze oraz pozwala uzyskać nieco większe ciśnienie. Z kolei w modelach bezolejowych odpowiednie ciśnienie jest wytwarzane dzięki różnym elementom sprężającym. Wśród sprężarek kategoryzowanych ze względu na stosunek sprężania można wyróżnić wentylatory, dmuchawy oraz kompresory.

Profesjonalne kompresory do Twojego domu lub firmy

Kompresor to sprężarka o najmniejszych rozmiarach, dzięki czemu szczególnie dobrze sprawdza się nie tylko w zakładzie przemysłowym czy warsztacie samochodowym, ale również w każdym gospodarstwie domowym. Profesjonalne kompresory służyć do nabijania powietrzem kół samochodowych, piłek czy dmuchanych basenów, ale również do malowania natryskowego płotu czy zasilania takich urządzeń pneumatycznych, jak szlifierka oraz wiertarka.

Asortyment naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości sprężarki w różnych modelach i rozmiarach od cenionych producentów. Wybierz profesjonalne urządzenie sprężające, które będzie służyło przez wiele lat.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów