Wczytuję dane...

Noże do strugów

Noże do strugów to akcesoria niezbędne do obróbki drewna. W naszej ofercie znajdziecie noże wysokiej jakości, renomowanej firmy Makita. Przeznaczone są do najbardziej popularnych modeli. Polecane są zarówno dla prawdziwych fachowców, jak i dla osób, które zajmują się obróbką drewna hobbystycznie.


Noże do strugów

Precyzyjne i wytrzymałe noże do strugów sprawią, że obróbka drewna będzie przyjemna i szybka. Jako że jest to najbardziej eksploatowana część, musi ona być niezwykle ostra i porządna. Wysokiej jakości noże pozwalają sprawnie wyrównać krawędź bądź płaszczyznę desek oraz wykonać połączenie ciesielskie obrabianych elementów.


Dwustronne noże do strugów

Dwustronne noże do strugów pozwalają uzyskać efekt idealnie równego i gładkiego strugania. Można stosować je dwustronnie, więc pozwalają na długą i efektywną pracę. Dzięki temu, że są długie pozwalają na perfekcyjnie wyrównanie drzwi czy mebli. Przystosowane są do cięcia twardych i dużych elementów drewnianych. Wyprodukowane z dbałością o szczegóły, zapewniają bezpieczną pracę.


Noże do struga z płytkami

Noże do struga z płytkami są wyjątkowo wytrzymałe i nadają się do intensywnej pracy. Bez problemu samodzielnie wymienisz je na nowe i osadzisz w korpusie urządzenia. Pozwalają one na bardzo precyzyjną obróbkę nie tylko drewna, ale też płyt wiórowych czy pilśniowych. Wykonane są z wysokiej jakości stali, gwarantując komfortową pracę przez długie lata.


Sortuj według:
Wyświetl po produktów