Wczytuję dane...

Świdry ziemne

W przedstawianej kategorii produktów znajdą Państwo renomowane, sprawdzone i bezpieczne w użytkowaniu świdry ziemne. Jeżeli poszukujecie takich akcesoriów dedykowanych do profesjonalnych wiertnic, to mamy nadzieję, że nasz asortyment spełni Wasze oczekiwania. Zapraszamy do przejrzenia produktów znajdujących się na liście.


Wysoka jakość i przystępna cena - czyli markowe świdry ziemne

Dodając poszczególne elementy do tej kategorii produktów zawsze dokładnie je sprawdzamy i testujemy. W naszym asortymencie znajdują się świdry ziemne do wiertnicy, które posiadają wszelkie wymagane atesty. Produkty sygnowane są logo znanego producenta i doskonale sprawdzają się w rękach profesjonalistów oraz amatorów. Nasze świdry ziemne nadają się do wiercenia otworów w gruntach, które przeznaczono na przykład do wsadzania drzew owocowych, palowania czy zalesiania.


Różnorodne wymiary- czyli spory wybór świdrów ziemnych

Dystrybuowane przez nas świdry ziemne występują w wielu rozmiarach. W ofercie mamy świdry o średnicy od 80 aż do 250 mm. Dzięki tak dużej różnorodności każdy z klientów może dobrać akcesorium dopasowane do jego potrzeb. Większość produktów dostępnych jest od ręki, a czas realizacji zamówienia staramy się skrócić do minimum.


Dodatkowe akcesoria - czyli ostrze świdra i nie tylko

Przeglądając tą kategorię produktów można w niej natrafić na świdry ziemne do wiertnicy, ale mamy także wiertła prowadzące oraz ostrze świdra, które sprawdzi się podczas często wiercenia otworów w ziemi. Nasze ostrza pasują do wiertnic spalinowych.


Sortuj według:
Wyświetl po produktów