Wczytuję dane...
Model: CL1+LP-32
Kod producenta: CL1+LP-32
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 16.00 PLN
Producent: NIVEL SYSTEM

Oferujemy produkt oryginalny, fabrycznie nowy i pochodzący z legalnego źródła:

LASER KRZYŻOWY NIVEL SYSTEM CL1 + TYCZKA LP-32

 

Poziomnica laserowa przeznaczona jest do wyznaczania płaszczyzny poziomej i pionowej, a także obu równocześnie w postaci krzyża z ramionami przecinającymi się pod kątem prostym.

Sprzęt, dzięki bardzo wyraźnym liniom referencyjnym można wykorzystywać zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i otwartych.

Funkcja pulsacyjna pozwala korzystać z czujnika laserowego i pracować instrumentem na większych odległościach, także na zewnątrz.

 

Cechy:

- dokładność i niezawodność - wyraźna wiązka czerwonego lasera gwarantuje komfortową pracę w każdych warunkach, sprzęt umożliwia pracę z dokładnością ±1mm/5m

- jeszcze większy zasięg - funkcja pulsacyjna pozwala pracować z czujnikiem laserowym na zewnątrz budynków w dużych odległościach

- wszechstronność i wielozadaniowość - wiązki lasera - pionowa, pozioma - mogą być wyświetlane oddzielnie lub wszystkie razem (np. w postaci krzyża), dodatkowy punkt laserowy umożliwia przenoszenie punktów poziomo bez potrzeby włączania wiązki pionowej (oszczędność baterii)

- szybkie poziomowanie - innowacyjny, magnetyczny system kompensacji drgań zapewnia szybkie przygotowanie urządzenia do pracy, laser stabilnie wyznacza wiązkę, nawet na niestabilnej podstawie, a po zablokowaniu pozwala pracować z wiązkami skośnymi

- intuicyjna obsługa - jednoprzyciskowe sterowanie niwelatorem - włącz i mierz! Uniwersalny montaż na statywie, tyczce (mocowanie na śrubę: 1/4" i 5/8")

- adapter laserowy - z silniejszymi magnesami i bezpiecznym mocowaniem nawet w trudnych warunkach na budowie, dodatkowo możliwość ustawienia na zadanej wysokości i kierunku

- odporny na uszkodzenia i trwały sprzęt – gumowe elementy obudowy lasera, chronią go przed uszkodzeniami w skutek uderzeń i wstrząsów, sprzęt odporny na działanie kurzu i wody (IP54).

- Tyczka rozporowa LP-32 (3,2m) w zestawie

 

Dane techniczne:

Wiązka laserowa czerwona - 635 nm, klasa II
Dokładność ±1mm/5m
Szerokość wiązki <2,5mm 5m="" td="">
Kąt wyświetlania wiązki 90°±60”
Zakres samo-poziomowania ±3°
Zakres pracy 15m (50m z czujnikiem laserowym)
Klasa odporności IP54
Zakres temp. pracy -15°C do+45°C
Zasilanie 4,5V (3 baterie alkaliczne AA)
Mocowanie (śruba) 1/4”, 5/8"
Wymiary 105 x 55 x 104 [mm]
Waga 0.419 kg

 

W zestawie:

- Laser krzyżowy CL1

- Adapter CL-BR2

- Pokrowiec transportowy

- Baterie

- Kufer transportowy

- Tyczka rozporowa LP-32

 

Gwarancja 12 miesięcy

*) możliwość przedłużenia do 24 miesięcy po zarejestrowaniu na www.nivelsystem.com

 

wszystkie

  • Kod producenta: 

    CL1+LP-32

  • Producent: 

    NIVEL SYSTEM

Polecamy